Gazeta10

“Te një makinë e prishtë, e mbështeta…” Naimi tregon se ku dhe si e puthi Mihrijen për herë të parë

Mihrije Braha dhe Naim Abazi kanë qenë të ftuar në emisionin ‘District’, në pjesën ‘Podcast District’.

Ata janë përballur me pyetje pikante, duke u përgjigjur edhe në pyetjet që ndoshta për të cilat s’kanë folur asnjëherë, shkruan Gazeta10.

E, një nga pyetjet ka qenë se cili e dha puthjen e parë, në kohën kur ishin të rinj

Në këtë pyetje, u përgjigj Naimi, i cili tregoi një storie interesante, të cilën mund ta ndiqni më poshtë:

Intervista e plotë:

NË FOKUS

valonn
Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në Ferizaj
gruaja
Vrasja e gruas në Pejë nga burri i saj, detajet e fundit nga rasti tragjik
vrasja-576x360-1
Vrasja në Pejë, reagojnë nga komuna: Gjyljeta punonte qe 20 vjet si asistente e stomatologut
1-55-600x360-1
Një grua sulmon dhe rrah keq një grua tjetër në Prishtinë, arrestohet brenda pak minutave
akil
“Akil Gjakova është në arrati”, avokatja e gruas së tij jep detaje për divorcin e dhunshëm
850x600_ilustrim-shiriti-i-ndalimit-policia-e-kosoves-foto-Ridvan-Slivova-3-780x439-11619711563
Zbulohet identiteti i gruas që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Ferizaj
IMG_5024
Aksidenti tragjik në Leposaviq, këta janë personat që mbetën të vdekur
436305588_836502955177305_7501723294438286291_n
"Pse ta mori jeten Edi qe aq shume e mbrojte dhe e dashte"-Vrasja e gruas në Pejë, reagon njëri nga familjarët