Gazeta10

“Ti po e nxitë publikun me sha Amerikën e BE-në” – Matoshi nervozohet me Spahiun

Analisti politik, Halil Matoshi në emisionin “Politiko” e ka kundështuar deklaratën eNexhmedin Spahiut se sanksionet e SHBA-ve ja kanë vlejtë kundrejt Kosovës.

Matoshi i nervozuar i drejtohet Spahiut se ai po i shtynë publikun e Kosovës ta shajë Amerikën, raporton Gazeta10.

“Qishtu ti bon obstruksion ndaj publikut kosovar, qishtu ti i nxitë masat me urrejtë dhe me fy Bashkimin Evropian dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ti zoti Spahiu je duke i nxitë turmat me sha Amerikën”, tha ai.

Ndërsa Spahiu vazhdon ta mbajë qëndrimin e tij të njejtë kundrejt sanksioneve të SHBA-së ndaj Kosovës./Gazeta10

NË FOKUS

384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
382573520_654878606427125_4014125398153449515_n (1)
Përfundon me sukses aksioni i njësive speciale në pronat e Radojçiqit, çka konfiskoi policia? (FOTO)
IMG_4521
Këngëtari shqiptar pozon me Ivica Daçiqin në Aeroportin e Beogradit
LAJMI-I-FUNDIT (1)
Aksion i madh i Policisë në veri – Njësia Speciale futet në villën e Milan Radojiçiq
IMG_4463
Pamje nga sekuestrimi i automjeteve luksoze të Radojiçiqit (VIDEO)
1696157084_turqi
Publikohet momenti kur sulmuesi terrorist del nga vetura dhe shpërthen bombën në Turqi (VIDEO)
Ahmetaj
"Gjallë e kemi UÇK-në e Adem Jasharin - Xhafer Ahmetaj këndon live këngën që u bë virale gjatë sulmit në veri