Gazeta10

Xhemajl Rexha: Radio 10 – dashuri e re, mundësi tjetër për t’u lidhur me dëgjuesit e shikuesit tanë

Dashuri të re e ka quajtur drejtori i informacionit në Kanal10, Xhemajl Rexha, lansimin e Radios 10, platforma më e re në tregun mediatik, shkruan Gazeta10.

Rexha ka shtuar se përmes Radio 10 do të krijohet edhe një urë lidhëse tjetër për dëgjuesit e shikuesit e televizionit të gazetarëve.

“…është një mundësi e re për t’u lidhur me dëgjuesit e shikuesit tanë që prej orëve të para të mëngjesit”, tha Rexha për Kanal10.

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë