Gazeta10

Çitaku – Qeverisë: Të papërgjegjshëm, qesharak, të dëmshëm

Nënkryetarja e PDK-së, Vlora Çitaku, ka thënë se qeveria është duke u treguar joserioze dhe qesharake në ato që po i thojnë e mandej po kundërshtohen nga vet ata.

Është i mirë propozimi i BE për asociacionin;

Jo nuk është i mirë propozimi i BE;

E kemi pranuar propozimin e BE;

Nuk e kemi pranuar propozimin e BE;

S’ka autonomi për serbët e Kosovës;

Ka autonomi për serbët e Kosovës;

Lajçak është i mirë;

Lajçak është i keq;

Ju jeni joserioz, të papërgjegjëshëm, qesharak. E fatkeqësisht për shkak të pozitave institucionale që mbani, ju jeni të dëmshëm- ka shkruar ajo./Gazeta10

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua