Gazeta10

Kush është personi që po i dërgon lule të shtrati Arbenita Ismajlit

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

Se përherë di të shfaqet modeste dhe e kompletuar, këtë veçse na e ka dëshmuar kaherë.

Derisa ka bërë me dije se ndodhet për pushime, një detaj na bie në sy.

Ajo është surprizuar me një buqetë me lule, por që nuk na e ka zbuluar se nga kush.

Se mos ndoshta Arbenita ka harruar ish- bashkëshortin e saj Feron, dhe tashmë ka nisur një lidhje të re … këtë do ta kuptojmë shumë shpejt.

Sigurisht, një femër sikurse Arbenita nuk do e ketë problem ta bëjë për vete secilin mashkull.

NË FOKUS

askk
Ky është numri i banorëve për secilën komunë të Kosovës
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
vdess
Vdes aktori i njohur në moshën 46 vjeçare, dyshohet se shkaktar ishte nxehtësia
drita
Vdes aktorja e humorit Drita Duraku
faton
“Më është bërë zullum”- Faton Hajrizi shfaqet me një video, tregon arsyen e arratisjes nga burgu i Smrekonicës
faton
Faton Hajrizi lajmërohet sërish nga arratia, Sveçlës ia shan mbiemrin dhe i vë bast: Kurrë nuk mundesh me më kapë
ylli
Zbulohet vajza misterioze në krah të Ylli Limanit
vd
Vdes e reja nga Prishtina, vuante nga një sëmundje e rëndë