Gazeta10

A është kandidatura e Bislimit, thikë pas shpine për Abdixhikun?

I ftuar në emisionin “Politiko me Kushtrim Sadikun”, ish deputeti i LDK-së dhe tani kandidat për kryetar të kësaj partie është pyetur nëse kandidatura e tij është “thikë” pas shpine ndaj Abdixhikut?

Bislimi është përgjigjur me absolutisht jo.

“Unë do të jem i parë që do t’ia uroja, do t’ia zgjatja dorën atij”, tha Bislimi.

Ai tutje tha që edhe Abdixhiku dhe secili lider i partive tjetër do të duhej ta mirëpriste një . /Gazeta10/

NË FOKUS

safete
E keni menduar me të re, ja sa vjet po i bën sot Safete Mustafa!
gani
Sabit Geci amanet familjes: Këta dy hoxhallarë dua të më varrosin kur të vdes
lir
Avokati kosovar ngre dyshimet e para rreth vrasjes së Liridona Murselit: Po ngjanë më shumë e planifikuar, e jo grabitje
Screenshot 2023-11-28 at 10.47
VIDEO: Dhunë shtazarake ndaj një burri nga tre persona në Prizren (Pamje +18)
saraa
Pas ndarjes nga Ledri, Sara “lazdrohet” duke u shfaqur në Instagram komplet e zhveshur
f12ab16a-8644-4120-a6d5-8e029a3a40e1
Skandal në Big Brother:Buci ia prek të pasmet Santianës
alba-vukaj-69555
Del fotoja, kështu dukej Alba e BBVK2 para ndërhyrjeve estetike (FOTO)
vesa
Pas largimit nga 'BBVK', nuk do të besoni ku ka përfunduar Vesa