Gazeta10

Adelina bëhet sërish nuse, burri i saj 50 vjeçar do të ‘shkrihet’ kur ta shoh

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri vazhdon të mbetët shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private, sidomos pas martesës me milionerin nga Maqedonia e Veriut, raporton gazeta10.

 Dallimi në moshë kishte bërë që martesa e tyre të komentohej jashtë mase.

Sidoqoftë, Adelina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet me rroba tradicionale.

Me këtë veshje, Adelina po duket një nuse shumë e bukur.

Burri i saj i cili ka kaluar të 50-tat do të ‘shkrihet’ kur ta sheh sa bukur po duket nusja e tij.  /Gazeta10/

NË FOKUS

IMG_9162
Ky është 61-vjeçari që u gjet i vdekur në një motel në Ferizaj (Foto)
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
IMG_9159
Gjendet në Hamburg nga policia gjermane vajza e mërgimtarit kosovar
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
Screenshot 2024-02-15 231958
Të shtënat tek ‘Bregu i Diellit’- Zbulohen se kush janë dy personat që u plagosën dhe të dyshuarit e arrestuar për këtë plagosje
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat
visarii
I dyshuar për vrasjen qe tronditi Norvegjinë - Kush është Visar Avdyli qe u arrestua nga policia e Kosovës?