Gazeta10

Aksident në Fushë Kosovë, vetura bie nga ura, lëndohen tre persona

Një aksident trafiku ka ndodhur sot  në fshatin Vragoli të Fushë Kosovës në mes një kamioni dhe një veture, raporton Gazeta10.

Lajmin për Gazeta10 e ka konfirmuar, zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi i cili ka thënë se si pasojë e aksidentit vetura ka dalë nga rruga dhe ka rënë poshtë disa metra, duke mbetur të lënduar rëndë tre persona.

“Në ora 13:35, policia është njoftuar për një aksident trafiku të ndodhur në rrugën nacionale Prishtinë-Pejë (fshati Vragoli). Në aksident janë përfshirë dy automjete (një veturë dhe një kamion). Si pasojë e aksidentit vetura ka dalë nga rruga duke rënë poshtë disa metra. Tre persona kanë pësuar lëndime trupore.”, ka thënë Krasniqi për Gazeta10.

 Njësitet policore janë marrë me aksidentin./Gazeta10

NË FOKUS

gruaja
Vrasja e gruas në Pejë nga burri i saj, detajet e fundit nga rasti tragjik
valonn
Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në Ferizaj
vrasja-576x360-1
Vrasja në Pejë, reagojnë nga komuna: Gjyljeta punonte qe 20 vjet si asistente e stomatologut
1-55-600x360-1
Një grua sulmon dhe rrah keq një grua tjetër në Prishtinë, arrestohet brenda pak minutave
akil
“Akil Gjakova është në arrati”, avokatja e gruas së tij jep detaje për divorcin e dhunshëm
850x600_ilustrim-shiriti-i-ndalimit-policia-e-kosoves-foto-Ridvan-Slivova-3-780x439-11619711563
Zbulohet identiteti i gruas që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Ferizaj
IMG_5024
Aksidenti tragjik në Leposaviq, këta janë personat që mbetën të vdekur
436305588_836502955177305_7501723294438286291_n
"Pse ta mori jeten Edi qe aq shume e mbrojte dhe e dashte"-Vrasja e gruas në Pejë, reagon njëri nga familjarët