Gazeta10

Akuzat për shpërndarje të përmbajtjeve pornografike, reagon Bianca Censori

Në një padi pretendohet se Censori, 29 vjeç, i dërgoi një punonjësi të Yeezy një link me video +18 në prill.

Mirëpo tanimë ka ardhur një reagim prej Censorit e cila ka mohuar me forcë akuzat se i ka dërguar një punonjësi të Yeezy materiale pornografike, që dyshohet se ishin të aksesueshme edhe për të miturit.

Unë jam autorizuar nga Bianca të theksoj se çdo pretendim që ajo ka shpërndarë materiale pornografik për të miturit është fyes, i neveritshëm dhe plotësisht i rremë,” tha në një deklaratë ish-shefi i stafit të West, Milo Yiannopoulos.

Pra sipas saj, të miturit që punonin për aplikacionin “Yeezy Porn” kishin gjithashtu akses në këtë përmbajtje.

NË FOKUS

askk
Ky është numri i banorëve për secilën komunë të Kosovës
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
vdess
Vdes aktori i njohur në moshën 46 vjeçare, dyshohet se shkaktar ishte nxehtësia
drita
Vdes aktorja e humorit Drita Duraku
faton
“Më është bërë zullum”- Faton Hajrizi shfaqet me një video, tregon arsyen e arratisjes nga burgu i Smrekonicës
faton
Faton Hajrizi lajmërohet sërish nga arratia, Sveçlës ia shan mbiemrin dhe i vë bast: Kurrë nuk mundesh me më kapë
ylli
Zbulohet vajza misterioze në krah të Ylli Limanit
vd
Vdes e reja nga Prishtina, vuante nga një sëmundje e rëndë