Gazeta10

Angelina Jolie shkëlqen në fustanin e bardhë

Ylli i Hollivudit, Angelina Jolie, doli për të marrë disa sende ushqimore me djalin e saj Knox, raporton Dailymail, transmeton Gazeta10.

Jolie 47 vjeç, dukej elegante e veshur me një fustan të gjatë të bardhë, të cilin e kombinoi me sandale krem Valentino.

Jolie e përfundoi look-un e saj me një çantë elegante të bardhë Christian Dior dhe mbante një pulovër komode gri në krah, në rast se mund të bëhet ftohtë.

Fituesja e çmimit Oscar kishte një palë syze me buzë të zeza dhe të pajisura me një palë vathë delikate.

Aktorja lëshoi floktë e saj të gjata brune të cilat ishin të ndara anash dhe që rridhnin poshtë shpatullave në një stil të drejtë.

Ndërkohë djali i saj, 14 vjeç, dukej një zotëri i vërtet duke mbajtur çantat e tyre ushqimore ndërsa ktheheshin në makinën e tyre./Gazeta10

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
337396267_2556707847803320_5631195340894130427_n
“Gjendja i është keqësuar”, Gazetarja kosovare kërkon ndihmë për shërimin e bashkëshortit