Gazeta10

Anita Haradinaj opinionistja e re e ‘BBVK’

Në primen e së premtes, opinionistja Aferdita Paqarada dha lajmin se do të largohet nga spektakli i “BBVK”.

Burime të sigurta të Indeksonline bëjnë të ditur se në karrigen e opinionistes do të jetë Anita Haradinaj, gruaja e kryetarit të AAK-së, Ramush Harandianj.

Kujtojmë se Paqarada theksoi se arsyeja pse po largohet nga ky spektakël është sepse për të më e rëndësishme është familja dhe poashtu ka bërë të ditur se banesa e saj gjatë kohës sa ishte në “prime” ishte plaçkitur./Gazeta10

NË FOKUS

ssssssssssss
Prishtina Mall, mrekullia arkitektonike nga Kosova
Capture-83
Nënë e bijë në Fushë-Kosovë dyshohet se u plagosën për çështje pronësore
kurti-albin-1-1500x1000
6 kushtet e Albin Kurtit për pranimin e Asociacionit të Komunave me Shumicë Serbe
csfsdcfs
Prishtina Mall, investimi më i madh privat nga paslufta në Kosovë
ddddddddddddddddddddddaaaaaaaa
Lushtaku i PDK-së: Unë e mbështes qëndrimin e Kurtit, Kosovës nuk i duhet Asociacioni
w_57794423-920x560-1
Kryeministri kroat i reagon presidentit Milanoviq: Kosova është shtet i pavarur, s’e ka aneksuar askush
327879897_515184650744611_8125306403054678261_n
Ahmeti: Albin Kurti nuk e pranon “Zajednicën”, pikë
324383982_1231481120778257_7716010291127426959_n
Prishtina Mall, mrekullia arkitektonike dhe ekonomike nga Kosova