Gazeta10

Arbër Hajdari shpërthen ndaj sjelljes së Kiarës ndaj Luizit

Debati i krijuar mes Luizit dhe Kiarës, u komentua edhe nga opinionistët. Arbër Hajdari tha se këtë herë nuk gjen argument për të justifikuar sjelljen e  ftohtë të Kiarës, raporton Gazeta10.

Në anën tjetër edhe Kiara i ktheu një përgjigje sepse nuk ishte dakord me atë se çfarë kanë parë.

Sipas saj të tjerët nuk janë duke e parë dashurinë e saj që ka për Luizin dhe mënyrën se si ajo ja shprehë.

Dyshja u përplasën me njëri-tjetrin, teksa Arbëri tha se shyqyr që pas më shumë se 70 ditësh e ka kuptuar që është në lojë.

Kiara madje paraprakisht tha se nuk e lejon as Oltën e as askënd që ta nxjerrin atë si person të ftoftë./Gazeta10

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë