Gazeta10

Armando Broja luajti në derbi në minutat e fundit, e ardhmja e tij tek Chelsea pezull

Chelsea ka barazuar 2-2 ndaj Totenham në një ndeshje dramatike dhe me shumë tensione. Sulmuesi shqiptar, Armando Brojau aktivizua në minutën e 89. Asnjë hapësirë për të mbërritur në kontakt me topin dhe për të lënë gjurmën e tij në kaq pak minuta.

Tuchel nuk e llogariti për ta aktivizuar më herët as në momentet kur ndeshja ishte në barazim, aq më tepër kur ishin në fitore. Ndërkohë në majën e sulmit po vazhdon eksperimenti me Sterling. Për këtë arsye mund të thuhet se e ardhmja e Brojës mund të jetë larg Chelseas. /Gazeta10

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë