Gazeta10

‘Asgjë e pazakontë’ – Limaj për arrestimin e dy ‘spiunëve’: UDB në Kosovë është e zgjeruar

Kreu i Nismës socialdemokrate, Fatmir Limaj, në emisionin “Politiko” me Kushtrim Sadikun ka komentuar arrestimet e dy spiunave shqiptar në Kosovë.

Ai ka thënë se këto arrestime nuk janë asgjë e pazakontë, pasi shërbimet e shtetit tonë ballafaqohen me këso arrestime, raporton Gazeta10.

“Për mua asgjë nuk është e pazakontë, shërbimet tona të sigurisë janë në beteja të përditshme, vetëm këtë herë është ndryshe pasi është bërë publike është bërë arrestimi i tyre, përndryshe nuk është dicka e pazakontë”, tha ai në Kanal10.

Limaj shton se UDB-a në Kosovë është e zgjeruar dhe e zhvilluar në nivele shumë të larta./Gazeta10

NË FOKUS

Përplasen ‘keq’ Ahmet-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Përplasen ‘keq’ Ahmeti-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Screenshot_15-1
Gani Germia jep deklaratën e fortë për ish menaxherin: Ai nuk është burrë hiq, ka 24 orë kohë për me e prish kontratën
LAJMI-I-FUNDIT
Aksident i rëndë, BMW ndahet në gjysmë (Pamje)
xhamia-600x330-1
E rëndë: Vdes në moshën 36 vjeçare hoxha Ekrem Kodraliu
ndii
NDI mohon se sondazhi për rënditjen e partive politike i publikuar sot në disa media është i tyre
hjg
“E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi në polici i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare
arbeni
Arben Ahmeti dhe Gani Geci sqarohen pas degradimit në debat- deklaratat e plota të tyre
111
Ish menaxheri pengon rikthimin e Taynës, ia “bllokon” këngën e re në YouTube