Gazeta10

Atdheu shkrihet së qeshuri gjatë sfidës “ngrij-shkrij” (VIDEO)

Gjatë orëvë të vona, banorëve iu është kërkuar të ngrijnë, raporton Gazeta10.

Atdheu, Stresi dhe Vedati ishin në dhomën e gjumit kur atyre iu desh të ngrijnë në momente goxha qesharake.

Teksa Atdheu ishte i shtrirë, ai nuk mund t’i mbante të qeshurat duke parë dy banorët e tjerë në pozitat e tyre.

Ndiqni momentin në videon e mëposhtme./Gazeta10

NË FOKUS

ssssssssssss
Prishtina Mall, mrekullia arkitektonike nga Kosova
Capture-83
Nënë e bijë në Fushë-Kosovë dyshohet se u plagosën për çështje pronësore
kurti-albin-1-1500x1000
6 kushtet e Albin Kurtit për pranimin e Asociacionit të Komunave me Shumicë Serbe
csfsdcfs
Prishtina Mall, investimi më i madh privat nga paslufta në Kosovë
ddddddddddddddddddddddaaaaaaaa
Lushtaku i PDK-së: Unë e mbështes qëndrimin e Kurtit, Kosovës nuk i duhet Asociacioni
w_57794423-920x560-1
Kryeministri kroat i reagon presidentit Milanoviq: Kosova është shtet i pavarur, s’e ka aneksuar askush
327879897_515184650744611_8125306403054678261_n
Ahmeti: Albin Kurti nuk e pranon “Zajednicën”, pikë
324383982_1231481120778257_7716010291127426959_n
Prishtina Mall, mrekullia arkitektonike dhe ekonomike nga Kosova