Gazeta10

Auto Mita sjell dhuratën e fundvitit – Renault Austral automatik me ZBRITJE dhe goma dimri falas

Auto Mita po ju bën festat më të gëzuara këtë vit. Renault Austral AUTOMATIK, një makinë e mirë dhe e re, tani kosto nga 42,290€ në vetëm 38,990€ ! Dhe për të bërë ofertën më të mirë, ju merrni edhe goma dimri falas! 

Me Renault Austral AUTOMATIK, çdo udhëtim bëhet përvojë. Ky model i ri është i mbushur me teknologji të përparuara dhe karakteristika që e veçojnë nga të tjerat. 

Duke ofruar një pako teknologjike Esprit Alpine, ky model garanton performancë të lartë. Me motorin 1.3 TCe Mild Hybrid me 160KF, udhëtimi bëhet më i shpejtë dhe më i lehtë, ndërsa konsumi i karburantit mbetet minimal. 

Siguria është një tjetër pikë kyçe e kësaj makine. Sistemi i frenimit emergjent autonom për automjete, këmbësorë dhe biçiklistë shton një nivel të ri të sigurisë, ndërsa sistemi i navigimit dhe lidhja me Google përmes openR link 12”, Apple Carplay dhe Android Auto e bëjnë udhëtimin më të thjeshtë dhe më të këndshëm. 

Rehatia gjithashtu ka qenë në qendër të fokusit gjatë projektimit të kësaj makine. Klima automatike 2 zonale dhe sensorët e parkimit janë disa nga karakteristikat që bëjnë çdo udhëtim më komod. 

Kjo ofertë e jashtëzakonshme nuk do të zgjasë përgjithmonë, kështu që mos humbisni këtë mundësi. Vizitoni Auto Mita dhe merrni makinën tuaj të re me çmim të ulët dhe goma dimri si dhuratë. 

Festat e fundvitit do të jenë më të bukura se kurrë me AUTO MITA!

Për më shumë informacione kontaktoni në:  

Facebook: Auto Mita  

Nr.tel: 045 500 588  

E-mail: [email protected] 

NË FOKUS

pamjee
Pamje të rënda: Momenti kur të riun që u rrëmbye në Prishtinë, e hedhin nga vetura para Policisë
aks
Policia shpall në kërkim personat në foto, kjo është arsyeja
Vershime
Kjo zonë në Kosovë parashikohet të ketë stuhi të fuqishme dhe përmbytje pasditen e së martës
yllka
Ditë zie në familjen e Yllka Kuqit
poli
Pamje shqetësuese: Momenti kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë
policii
Policja i dha fund jetës me armën e shërbimit – Arrestohet i dashuri, del mesazhi i fundit që i dërgoi 21-vjeçarja
ARTA-NITAJ
Arta Nitaj shtatzënë në pritje të fëmijës së parë
Lopa-1
Pamje kur ariu sulmon bagëtinë në një fermë të Vitisë