Gazeta10

Bajram Gigolli i këndon live Albin Kurtit në studion e “Gallatës” në Kanal10

Këngëtari Bajram Gigolli në emisionin “Gallatë” me Arben Ahmetin ka kënduar këngë për kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti.

Ai thotë se duhet ti këndohet të gjithë liderëve të Kosovës, raporton Gazeta10.

Kjo këngë e kënduar nga Bajram Gigolli në studion e Gallatës vie pas kërkesave të shikuesëve.

Më poshtë mund të dëgjoni këngën:

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?