Gazeta10

Bashkëshorti i Adelina Tahirit gjeneratë me babain e saj

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri, u bë pjesë e skenës muzikore që në moshë të hershme, duke pasur mjaftë sukses.

Ndër vite u përfol për disa lidhje, por asnjëherë për diçka serioze dhe të konsoliduar, raporton Gazeta10.

E, dashuria e madhe e këngëtares duket se është avokati maqedonas, Serjoza, i cili thuhet të jetë milioner.

Serjoza është 54 vjeç ndërsa Adelina, 31.

Pra çifti kanë 24 vite diferencë megjithatë kjo nuk ka ndikuar aspak te lidhja e tyre. Çifti janë të martuar dhe prindër të një djali./Gazeta10

NË FOKUS

albin-kurti-1880x1254-1
Kurti thyen heshtjen, tregon mbështetjen e kujt e ka për ndërhyrjen në veri
kurti-3
Kurti zgjohet me reagim për veriun - U dërgon mesazhe ndërkombëtarëve dhe serbëve në veri
kerstiq veriu
Gazetari serb nga veriu: Rezistenca e serbëve vdiq sot, mjaftuan disa policë e shok-bomba
346132544_251573380886211_2478339792372512310_n
Pamje dramatike nga rrahja në aeroport (VIDEO)
IMG_6871-1024x700-1
Gruaja kosovare që u vra nga burri në Zvicër, la pas vetes 4 fëmijë
kerstiq veriu
Lëndohet gazetari serb, Branislav Kërstiq, goditet me mjete të forta në Zveçan
p06-191004-314
“Katër fëmijë i kam lënë pa bukë”: Këshilltari i shkarkuar i Konjufcës ankohet për kredin 76 mijë euro
maxresdefault (1)
"Më mirë lexo çfarë thotë pjesa tjetër e botës" - Vazhdon përplasja e ashpër e Von Cramonit me Bashën