Gazeta10

Batatina: Forca Ballkani, nuk ka rëndësi rivaliteti, ju përfaqësoni futbollin kosovar

Sonte luhet ndeshja mes Shkupit dhe Ballkanit në kuadër të Play Offit për kualifikim në grupet e Conference League.

Shkupi dhe Ballkani takohen sonte me fillim nga ora 21:00 në stadiumin “Todor Proeski”.

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina thotë se e mbështet sonte Ballkanin, pavarësisht rivalitetit.“Forca Ballkani. Nuk ka rëndësi rivaliteti mes nesh, ne jemi në mbështetjen e juaj, sepse ju përfaqesoni futbollin kosovar”, ka shkruar Batatina në rrjetin social, Facebook.

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
336590720_790074042536912_216558726298789015_n
Xhaka shënon gol në Serbi ndaj Bjellorusisë (VIDEO)
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337527776_571608834975762_7782847739163049324_n
“Statuja e Skënderbeut do vendoset në Zvicër”, skulptori zbulon kush e porositi
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
USHTA1679844550
Pamje të rënda, si po digjen rusët brenda llogoreve në Ukrainë