Gazeta10

Begaj takon komandantin e KFOR-it në Kosovë, Ferenc Kajari

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, ka takuar Komandatin e KFOR-it në Kosovë, Ferenc Kajari, raporton Gazeta10.

Ai ka takuar edhe trupat e Shqipërisë që operojnë në kuadër të KFOR-it.

Para pak orësh ka zhvilluar takime me subjektet opozitare por jo edhe me LDK-në.

Kujtojmë se kjo është vizita e parë e Begajt në Kosovës në cilësinë e presidentit të Shqipërisë, teksa dje ka takuar krerët më të lartë të shtetit. / Gazeta10.

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë