Gazeta10

Bekim Isufi me këshillë për lojtarët e Superligës, pranoni ofertat nga Evropa

E diela e parë e vitit të ri 2024, sjellë para ekraneve emisionin e parë “Kampionët” me një super panelë.

Analistit tonë të përhershëm, Bekim Isufit, në studio i janë bashkuar edhe Muhamet Dragusha, Tahir Lushtaku, Bekim Shotani dhe Qëndrim Kida.

Në diskutim e sipër, Bekim Isufi ka një këshillë për lojtarët e Superligës që debutuan me fanelën e Kosovës.

“Lojtarët e Superligës që po kalojnë në formë shumë të mirë në këtë sezon, mendoj se duhet të bëjnë hapin e madh në karrierë gjatë merkatos së verës” – tha ai.

Disa emra janë lakuar se do të largohen gjatë kësaj merkatoje dhe asaj të verës, me shumë lojtarë të Ballkanit e Llapit që synojnë Evropën që nga sezoni i ardhshëm.

NË FOKUS

pamjee
Pamje të rënda: Momenti kur të riun që u rrëmbye në Prishtinë, e hedhin nga vetura para Policisë
aks
Policia shpall në kërkim personat në foto, kjo është arsyeja
Vershime
Kjo zonë në Kosovë parashikohet të ketë stuhi të fuqishme dhe përmbytje pasditen e së martës
yllka
Ditë zie në familjen e Yllka Kuqit
poli
Pamje shqetësuese: Momenti kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë
policii
Policja i dha fund jetës me armën e shërbimit – Arrestohet i dashuri, del mesazhi i fundit që i dërgoi 21-vjeçarja
ARTA-NITAJ
Arta Nitaj shtatzënë në pritje të fëmijës së parë
Lopa-1
Pamje kur ariu sulmon bagëtinë në një fermë të Vitisë