Gazeta10

Bella Hadid me veshje nga Jean Paul Gaultier në New York

Bella Hadid dukej bukur me një bluzë me mëngë të gjata me model Jean Paul Gaultier dhe pantallona të ngjashme teksa doli në lagjen Tribeca të Manhatanit të hënën, transmeton Gazeta10.

25-vjeçare mori një çantë masive të zezë me tegela dhe veshi sandale me platformë për daljen e saj në Big Apple.

Modelja u grimua poshtë syzeve të saj të diellit Dior dhe i kapi flokët e zeza pak për t’i larguar nga fytyra

Bashkëthemeluesja e Kin Euphorics së shpejti do të bëjë debutimin e saj në aktrim me një rol të përsëritur si ‘e dashura e çuditshme’ në sezonin e tretë të serialit të vlerësuar nga kritikët e Hulu, “Ramy”.

“Njerëzit ndoshta menduan se puna ime e parë në aktrim do të ishte diçka super sensuale dhe seksi”, tha Bella për GQ të martën, duke qeshur./Gazeta10

NË FOKUS

gresa
Gresa Behluli flet për gjendjen shëndetësore të babait të saj që u godit nga një veturë
shkurtja hajrushi
Burri i Shkurte Fejzës goditet nga një veturë
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
gresa
Gresa Behluli del me një njoftim të rëndësishëm pasi babai i saj u godit nga një veturë
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
hajrush shkurte
Spitali i Prizrenit deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të burrit të Shkurte Fejzes
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat