Gazeta10

Blero e Afrona lëshojnë ‘bombën’, veprimi i tyre bën lëmsh rrjetin përsëri

Këngëtari Blero ka postuar një video paralajmëruese mbi performancën që do ta ketë në “Alba Festival”.

Blero skenën do ta pushtojë nga ora 16:00, por veç njoftimit, në sy bie edhe seksioni i komenteve.

Thënë më saktë, një koment nga ish e dashura e tij e dikurshme, bukuroshja Afrona Dika.

Afrona i ka uruar Bleros fat dhe i ka thënë që ta djegë skenën, e nuk mungoi as një replikë goxha flirtuese nga Blero.

“Nëse nuk vjen ti nesër, s’e knoj kangën tande”, u përgjigj Blero.

Mos vallë dyshja i kanë përmirësuar raportet pas dramave të fundit që patën?

S’i dihet, presim dhe shohim!

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur