Gazeta10

Blero është përmalluar shumë për të, kjo është e dashura e re bukuroshe e tij

Blero është një ndër këngëtaret më të dashur për publikun tonë.                            

Pas hyrjes në Big Brother Vip Kosova, Blero vazhdon të jetë ndër këngëtarër me të përfolur të momentit.

Shpeshherë ai ka folur edhe për dashuren e tij të re, duke treguar se po i mungon shumë, raporton gazeta10.

Ne kemi zbuluar se kush është bukuroshja qe ja ka ‘marrë zemrën’ Bleros. Ajo është një bionde bukuroshe.

Në disa fotografi të postuara në Instagramin e saj, e dashura e Bleros shfaqet një femër me plotë stil.

Çdo fotografi e saj ka marrë nga një ‘like’ nga këngëtari kosovar.

Bione dhe me shumë stil, Blero paska goditur sërish në cak me të dashurën e re. /Gazeta10/

NË FOKUS

safete
E keni menduar me të re, ja sa vjet po i bën sot Safete Mustafa!
gani
Sabit Geci amanet familjes: Këta dy hoxhallarë dua të më varrosin kur të vdes
Screenshot 2023-11-28 at 10.47
VIDEO: Dhunë shtazarake ndaj një burri nga tre persona në Prizren (Pamje +18)
lir
Avokati kosovar ngre dyshimet e para rreth vrasjes së Liridona Murselit: Po ngjanë më shumë e planifikuar, e jo grabitje
saraa
Pas ndarjes nga Ledri, Sara “lazdrohet” duke u shfaqur në Instagram komplet e zhveshur
f12ab16a-8644-4120-a6d5-8e029a3a40e1
Skandal në Big Brother:Buci ia prek të pasmet Santianës
alba-vukaj-69555
Del fotoja, kështu dukej Alba e BBVK2 para ndërhyrjeve estetike (FOTO)
vesa
Pas largimit nga 'BBVK', nuk do të besoni ku ka përfunduar Vesa