Gazeta10

Brikenda merr vëmendje me paraqitjen tërheqëse në bikini

Brikenda ndërkohë u komentua për një lidhje me Gani Gërminë, por ajo pas daljes nga shtëpia mohoi këtë gjë, duke thënë që ka qenë vetëm një lojë që bëri dyshja.

E njohur për figurën e saj tërheqëse, bukuroshja nga Gjakova mori vëmendjen me figurën e saj seksi edhe gjatë spektaklit, por edhe pas përfundimit të tij.

Aktiviteti i saj i konsiderueshëm në rrjetet sociale përfshinte paraqitje tërheqëse.

Postimet e fundit të saj kanë qenë nga pushimet, duke vënë në dukje stilin e saj të mrekullueshëm.

Imazhet më të fundit që ndau me fansat ishin në bikini dypjesëshe ngjyrë bezhë, duke kombinuar me zingjirë mbi dekolten dhe barkun.

Vëmendja u përqëndrua te Brikenda, pas dukjes së saj tërheqëse dhe seksi.

NË FOKUS

askk
Ky është numri i banorëve për secilën komunë të Kosovës
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
vdess
Vdes aktori i njohur në moshën 46 vjeçare, dyshohet se shkaktar ishte nxehtësia
drita
Vdes aktorja e humorit Drita Duraku
faton
“Më është bërë zullum”- Faton Hajrizi shfaqet me një video, tregon arsyen e arratisjes nga burgu i Smrekonicës
faton
Faton Hajrizi lajmërohet sërish nga arratia, Sveçlës ia shan mbiemrin dhe i vë bast: Kurrë nuk mundesh me më kapë
ylli
Zbulohet vajza misterioze në krah të Ylli Limanit
vd
Vdes e reja nga Prishtina, vuante nga një sëmundje e rëndë