Gazeta10

Cardi B me tatuazh të ri në fytyrë

Cardi B ka vendosur që të shtojë edhe një tatuazh tek vetja e saj, por tani tatuazhi është vendosur në fytyrë, raporton DailyMail, transmeton Gazeta10.

Reperja 29-vjeçare Bodak Yellow u pa në një video të postuar në Instagram nga artisti i tatuazheve Robinson De Los Santos të dielën, teksa bënte tatuazh anën e nofullës së saj.

Në klipin e shkurtër të trembëdhjetë sekondave, muzikantja shihej duke mbuluar fytyrën e saj ndërsa Santos punonte në dizajnin, i cili duket të jetë shkronja me ngjyrë të kuqe.

Santos gjithashtu ndau një selfie të përbashkët të tij dhe Cardit që tregonte pjesërisht dizajnin e ri të këngëtares, megjithëse asnjëri nuk ka folur për domethënien e tatuazhit.

Fansat në komente kishin një reagim të ndarë ndaj artit të ri të trupit, me disa paralajmërime se një tatuazh në fytyrë nuk është kurrë një ide e mirë.

‘OMG nuk është një lëvizje e mirë… I love cardi.B, beso, ka shkruar një ndjekës.

Një tjetër shtoi, ‘Pse, mos e ngatërro fytyrën me rraca, trupin tënd yt mirë, por jo fytyrën.’

Megjithatë, të tjerët e mbrojtën zgjedhjen e saj, me një fans që shkroi: “Trupi i saj është zgjedhja e saj dhe ajo që ajo bën nuk ndikon në jetën tuaj të përditshme”./Gazeta10

NË FOKUS

Screen Shot 2023-09-24 at 11.03
Ekskluzive: 30 sulmues të armatosur ndodhen në afërsi të Manastrit të Banjskës, janë të rrethuar nga Policia
384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Screenshot 2023-09-24 132428
“Mos të na i përdorë uniformat tona në veri” - Familja e policit të vrarë thirrje Kurtit
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
383072193_259112830440585_2639986133695545815_n
“Të tmerruar e të vjedhur” – Pelegrinët rrëfejnë sjelljen e terroristëve serbë në Manastir
Nexhi Ahmeti
Sulmoi rëndë mediat, Ahmeti i kundërpërgjigjet Nexhmedin Spahiut: Çmenduri, ke humbur arsyen
382420088_173221512426021_4282565184366915677_n-1-1
Pamje+18:Del pamja e njërit prej sulmuesve të vrarë në veri
IMG_2838
Po flasin rusisht: Del audioinqizimi brenda manastirit në veri