Gazeta10

Cristiano Ronaldo merr paralajmërim nga policia pas një incidenti në stadiumin Goodison Park

Cristiano Ronaldo ka marrë një paralajmërim nga policia angleze, shkruan Gazeta10.

“Sky Sport” raporton se ylli portugez është paralajmëruar nga policia angleze, pasi i’a theu telefonin një tifozi në ndeshjen kundër Evertonit që u zhvillua sezonin e kaluar në “Goodison Park”.

Ajo përballje u zhvillua më 9 prill të këtij viti, në kuadër të xhiros së 32-të në elitën e futbollit anglez, ku Ronaldo i nervozuar nga disfata i’a dëmton tifozit telefonin.

Cristiano Ronaldo deri në fund të afatit kalimtar veror mund të ndërrojë ambient, pasi ai ka kërkuar largimin nga Manchester United. /Gazeta10/

NË FOKUS

Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
Shala- Kerstiqi
Përplasen Kërstiqi dhe Shala- “Kurrë mos e harro që jam serb e që e pranoj realitetin e Kosovës”
336524107_3440503419558543_7262121772771312521_n
Reagon Halil Kastrati: Djali im është mirë e shëndoshë
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
335745736_770412834416604_1430752914861605177_n
Dialogu apo Big Brother, qytetarët befasojnë në sondazhin e Emisionit të Mëngjesit (VIDEO)
336267086_595735819249913_2802709335561007739_n
Emocionuese, shqiptari nga Kosova - pilot i Forcave Ajrore Amerikane (Video)