Gazeta10

Dafina është në javët e para të shtatzënisë?

Lajmi që këngëtarja Dafina Zeqiri, do të martohej shumë shpejt pas një propozimi surprizë nga partneri i saj Kreshnik Gjergji, u prit me lumturi të madhe nga të gjithë fansat e saj.

Që prej asaj kohe, të gjithë janë akoma edhe më kuriozë për jetën e saj private.

Programi “Stacioni rozë” në RTSH, ka zbuluar se artistja e njohur, Dafina Zeqiri, është në pritje të ëmbël.

Moderatorja Krisa Çaushi, citoi burime të programit që thonë se Dafina është në javët e para të shtatzënisë.

“Thuhet se këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri është në pritje të ëmbël. Burime për “Stacionin rozë” kanë treguar në fakt se këngëtarja mund të jetë në javët e para”, u shpreh Çaushi.

Dafina Zeqiri, prej kohësh po jeton një histori dashurie me biznesmenin nga Kosova, Kreshnik Gjergji, të cilët janë në përgatitjet e fundit për dasmën e cila do të mbahet këtë vit.

NË FOKUS

Përplasen ‘keq’ Ahmet-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Përplasen ‘keq’ Ahmeti-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Screenshot_15-1
Gani Germia jep deklaratën e fortë për ish menaxherin: Ai nuk është burrë hiq, ka 24 orë kohë për me e prish kontratën
LAJMI-I-FUNDIT
Aksident i rëndë, BMW ndahet në gjysmë (Pamje)
xhamia-600x330-1
E rëndë: Vdes në moshën 36 vjeçare hoxha Ekrem Kodraliu
ndii
NDI mohon se sondazhi për rënditjen e partive politike i publikuar sot në disa media është i tyre
hjg
“E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi në polici i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare
arbeni
Arben Ahmeti dhe Gani Geci sqarohen pas degradimit në debat- deklaratat e plota të tyre
111
Ish menaxheri pengon rikthimin e Taynës, ia “bllokon” këngën e re në YouTube