Gazeta10

Dafina Zeqiri do të performojë në “Sunny Hill Festival”, në Tiranë 

Këngëtarja e njohur kosovare, Dafina Zeqiri, do të performojë në “Sunny Hill Festival”, në Tiranë. 

Kjo është bërë e ditur nga vetë ekipi i festivalit në faqen e tyre zyrtare në Facebook, transmeton Gazeta 10. 

“E mrekullueshmja Dafina Zeqiri na bashkohet në Tiranë, për të performuar hitet e saj të zjarrta që ne i këndojmë kudo që jemi”, thuhet në njoftim. 

“Sunny Hill Festival” – edicioni në Tiranë do të mbahet më datat 26, 27 dhe 28 gusht, ku deri më tani është bërë e ditur se do të performojnë artistët si Dren Abazi, Tanai dhe Fedez./Gazeta10 

NË FOKUS

gruaja
Vrasja e gruas në Pejë nga burri i saj, detajet e fundit nga rasti tragjik
valonn
Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në Ferizaj
vrasja-576x360-1
Vrasja në Pejë, reagojnë nga komuna: Gjyljeta punonte qe 20 vjet si asistente e stomatologut
1-55-600x360-1
Një grua sulmon dhe rrah keq një grua tjetër në Prishtinë, arrestohet brenda pak minutave
akil
“Akil Gjakova është në arrati”, avokatja e gruas së tij jep detaje për divorcin e dhunshëm
850x600_ilustrim-shiriti-i-ndalimit-policia-e-kosoves-foto-Ridvan-Slivova-3-780x439-11619711563
Zbulohet identiteti i gruas që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Ferizaj
IMG_5024
Aksidenti tragjik në Leposaviq, këta janë personat që mbetën të vdekur
436305588_836502955177305_7501723294438286291_n
"Pse ta mori jeten Edi qe aq shume e mbrojte dhe e dashte"-Vrasja e gruas në Pejë, reagon njëri nga familjarët