Gazeta10

Dafina Zeqiri në një lidhje të re dashurie? – Ja kush është ai

Këngetarja e njohur Dafina Zeqiri, përveq suksesit që ajo flitet për muzikë, kohët e fundit po flitet për jetë private.

Këngetarja e hiteve të ndryshe pak kohë me parë ka përfunduar lidhjen me Dj-Geek njëherit edhe Dj i saj, por siç duket Dafina ka nisur lidhje të re.

Ajo së fundmi është parë në shoqerinë e një mashkulli ku shihen të afruar si qift sipas videos të siguruar nga Indeksonline  ai  besohet të jetë i dashuri i saj.

I dashuri i ri i Dafinës është Kreshnik Gjergji, një figurë jo fort e njohur në rrafshin e shoëbizzit. Ai është biznesmen, në pronësi të të cilit figurojnë disa biznese në vend.

NË FOKUS

384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
382573520_654878606427125_4014125398153449515_n (1)
Përfundon me sukses aksioni i njësive speciale në pronat e Radojçiqit, çka konfiskoi policia? (FOTO)
IMG_4521
Këngëtari shqiptar pozon me Ivica Daçiqin në Aeroportin e Beogradit
LAJMI-I-FUNDIT (1)
Aksion i madh i Policisë në veri – Njësia Speciale futet në villën e Milan Radojiçiq
IMG_4463
Pamje nga sekuestrimi i automjeteve luksoze të Radojiçiqit (VIDEO)
1696157084_turqi
Publikohet momenti kur sulmuesi terrorist del nga vetura dhe shpërthen bombën në Turqi (VIDEO)
Ahmetaj
"Gjallë e kemi UÇK-në e Adem Jasharin - Xhafer Ahmetaj këndon live këngën që u bë virale gjatë sulmit në veri