Gazeta10

Deputetja Doarsa Kica jep dorëheqje nga partia e Vjosa Osmanit

Deputetja Doarsa Kica ka dhënë dorëheqje nga Lista Guxo. Gazeta 10 mëson nga burimet e konfirmuara të afërta për vendimin e saj të dorëheqjes.

Jo zyrtarisht merret vesh se LDK i ka bërë deputetes një ftesë për t’iu bashkangjitur kësaj partie opozitare.

Deputetja Kica nuk është përgjigjur në thirrjet e gazetës. / Gazeta10.

NË FOKUS

gruaja
Vrasja e gruas në Pejë nga burri i saj, detajet e fundit nga rasti tragjik
valonn
Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në Ferizaj
vrasja-576x360-1
Vrasja në Pejë, reagojnë nga komuna: Gjyljeta punonte qe 20 vjet si asistente e stomatologut
1-55-600x360-1
Një grua sulmon dhe rrah keq një grua tjetër në Prishtinë, arrestohet brenda pak minutave
akil
“Akil Gjakova është në arrati”, avokatja e gruas së tij jep detaje për divorcin e dhunshëm
850x600_ilustrim-shiriti-i-ndalimit-policia-e-kosoves-foto-Ridvan-Slivova-3-780x439-11619711563
Zbulohet identiteti i gruas që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Ferizaj
IMG_5024
Aksidenti tragjik në Leposaviq, këta janë personat që mbetën të vdekur
436305588_836502955177305_7501723294438286291_n
"Pse ta mori jeten Edi qe aq shume e mbrojte dhe e dashte"-Vrasja e gruas në Pejë, reagon njëri nga familjarët