Gazeta10

DJ Dagz i emocionuar për shtatzëninë e Einxhelit: Ti je filmi ynë i preferuar

DJ i njohur Dagz dhe Einxhel Shkira do të bëhen prindër për herë të parë, raporton Gazeta10.

Dyshja e konfirmuan edhe vet përmes rrjeteve sociale se shumë shpejt do të bëhen prindër.

Ka qenë së fundmi DJ Dagz, ai i cili ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram një video, ku shfaqet duke përkëdhelur barkun e rrumbullakosur të Einxhelit me duar.

“Ne do të të shikojmë ty për tërë jetën, ti je filmi ynë i preferuar”, shkroi DJ, emri i vërtetë i të cilit është Arbër Gumnishta në Instagram.

Einxhel përndryshe ka qenë mjaft hermetike në fillim sa i përket lajmeve të shtatzënisë, duke kritikuar mediat rozë që publikuan artikuj rreth kësaj teme.

Megjithatë qasja e saj ndryshoi kur edhe ajo vet në llogaritë e saj zyrtare pranoi lajmin e pritjes së ëmbël.

Çifti që nga përfundimi i Big Brother-it janë së bashku. /Gazeta10

NË FOKUS

vrasja-ne-malisheve-2-e1695197794625-673x480-1
Vrasja në Malishevë, trupi i pajetë ende në rrugë (FOTO)
Tenistja
Dëshmia tronditëse e tenistes franceze: Trajneri më përdhunonte tre herë në ditë
Screenshot 2023-09-20 113457
Vrasja në Malishevë - Viktima dhe dorasi ishin kolegë pune, la pas dy djem (Foto)
378300025_199794649674793_8964987076832914870_n
Pamje shokuese, familjari poston fotot e nipit të mitur që u rrah nga mësueset e një kopshti (Foto)
IMG_4246
E dhimbshme: Dy 18 vjeçarë shqiptarë vdesin në një aksident në Zvicër
Screenshot 2023-09-20 091948
Ekskluzive: Ky është personi që u vra në Malishevë (FOTO)
377107663_1262657837695256_5506678351404178209_n
Video virale e hajdutit kur “shtypet” nga traktori pasi tentoi ta vidhte
Familja-Shala-Elshani
Shkelja e dy këmbësorëve në Pejë : Familja Shala shtrijnë dorën e pajtimit ndaj Elshanit (VIDEO)