Gazeta10

Digjen dy vetura në Graçanicë

Në Suhodoll të Graçanicës një zjarr ka përfshirë një objekt afarist pronë të një personi, sipas Policisë së Kosovës, raporton Gazeta10.

Si pasojë e zjarrit janë djegur dy vetura, dy makina pune disa mjete dhe pajisje tjera ku vlera e dëmit të shkaktuar nga zjarri vlerësohet të jetë e madhe.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë relevante të policisë dhe zjarrfikësit të cilët e kanë shuar zjarrin.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori i cili e ka cilësuar rastin dhe vazhdon të hetohet.

“Fsh. Suhodoll, Graqanicë 18.08.2022 – 14:30. Është raportuar se nga zjarri ishte përfshi një objekt afarist pronë e viktimës mashkull kosovar. Si pasojë e zjarrit ishin djegur dy vetura, dy makina pune, disa mjete dhe pajisje tjera ku vlera e dëmit të shkaktuar nga zjarri vlerësohet të jetë e madhe. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë relevante të policisë dhe zjarrfikësit të cilët e kanë shuar zjarrin. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori i cili e ka cilësuar rastin dhe vazhdon të hetohet”. / Gazeta10.

NË FOKUS

Screen Shot 2023-09-24 at 11.03
Ekskluzive: 30 sulmues të armatosur ndodhen në afërsi të Manastrit të Banjskës, janë të rrethuar nga Policia
384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Screenshot 2023-09-24 132428
“Mos të na i përdorë uniformat tona në veri” - Familja e policit të vrarë thirrje Kurtit
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
383072193_259112830440585_2639986133695545815_n
“Të tmerruar e të vjedhur” – Pelegrinët rrëfejnë sjelljen e terroristëve serbë në Manastir
Nexhi Ahmeti
Sulmoi rëndë mediat, Ahmeti i kundërpërgjigjet Nexhmedin Spahiut: Çmenduri, ke humbur arsyen
382420088_173221512426021_4282565184366915677_n-1-1
Pamje+18:Del pamja e njërit prej sulmuesve të vrarë në veri
IMG_2838
Po flasin rusisht: Del audioinqizimi brenda manastirit në veri