Gazeta10

Digjen dy vetura në Graçanicë

Në Suhodoll të Graçanicës një zjarr ka përfshirë një objekt afarist pronë të një personi, sipas Policisë së Kosovës, raporton Gazeta10.

Si pasojë e zjarrit janë djegur dy vetura, dy makina pune disa mjete dhe pajisje tjera ku vlera e dëmit të shkaktuar nga zjarri vlerësohet të jetë e madhe.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë relevante të policisë dhe zjarrfikësit të cilët e kanë shuar zjarrin.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori i cili e ka cilësuar rastin dhe vazhdon të hetohet.

“Fsh. Suhodoll, Graqanicë 18.08.2022 – 14:30. Është raportuar se nga zjarri ishte përfshi një objekt afarist pronë e viktimës mashkull kosovar. Si pasojë e zjarrit ishin djegur dy vetura, dy makina pune, disa mjete dhe pajisje tjera ku vlera e dëmit të shkaktuar nga zjarri vlerësohet të jetë e madhe. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë relevante të policisë dhe zjarrfikësit të cilët e kanë shuar zjarrin. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori i cili e ka cilësuar rastin dhe vazhdon të hetohet”. / Gazeta10.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur