Gazeta10

Dorëzohen çelësat e 100 veturave Renault Austral – oferta nga 36,900 në vetëm 33,900 euro

Oferta fantastike e Auto Mita për Renault Austral ishte një sukses i jashtëzakonshëm. Brenda një afati shumë të shkurtër janë dorëzuar çelësat e 100 veturave Renault Austral.

Karakteristikat e shumta dhe teknologjia e fundit madje ofrimi i sigurisë së lartë gjatë vozitjes ishin arsyet pse kjo veturë u bë kaq e kërkuar krahasuar me modele tjera.

Bëhu edhe ti me Renault Austral nga 36.900 euro në vetëm 33.900 euro.

Renaul Austrial me motorr TCe Mild Hybrid 160KF dhe ndërrues automatik, ka motorr TCe Mild Hybrid 160KF dhe ndërrues automatik. Përveç kësaj, pajisjet e brendshme përfshijnë frenimin emergjent autonom, teknologjinë openR link 12″ me sistem zërimi Akramys Auditorium, dhe funksionet e Apple Carplay dhe Android Auto. Madhësia e ekranit në instrument tabel dhe sistemi i navigacionit ofrojnë një udhëtim të lehtë dhe të përshtatshëm.

Ndër të tjera, klima automatike 2-zonale, fellnet alumini 19″, dhe drita Full Led Pure Vision përmirësojnë komfortin dhe eksperiencën e përdorimit.

Pajisjet e sigurisë dhe komoditetit, sensorët e parkimit para, mbrapa dhe anësor, kamera mbrapa, dhe dritaret e errësuara mbrapa, e bëjnë Renault Austral me pakon Techno një zgjedhje ideale për udhëtimin tuaj të përditshëm.

Pra, nëse jeni duke kërkuar për një makinë të re që ofron një përvojë fantastike vozitjeje, drejtohuni te Auto Mita dhe testoni Renault Austral. Ju thjesht mund ta gjeni veten duke u larguar i lumtur.

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Facebook: Auto Mita

Nr.tel: 045 500 588

E-mail: [email protected]

NË FOKUS

pamjee
Pamje të rënda: Momenti kur të riun që u rrëmbye në Prishtinë, e hedhin nga vetura para Policisë
aks
Policia shpall në kërkim personat në foto, kjo është arsyeja
Vershime
Kjo zonë në Kosovë parashikohet të ketë stuhi të fuqishme dhe përmbytje pasditen e së martës
yllka
Ditë zie në familjen e Yllka Kuqit
poli
Pamje shqetësuese: Momenti kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë
policii
Policja i dha fund jetës me armën e shërbimit – Arrestohet i dashuri, del mesazhi i fundit që i dërgoi 21-vjeçarja
ARTA-NITAJ
Arta Nitaj shtatzënë në pritje të fëmijës së parë
Lopa-1
Pamje kur ariu sulmon bagëtinë në një fermë të Vitisë