Gazeta10

Dua Lipa gati për SunnyHill i cili fillon sot

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, është gati për fillimin e SunnyHill, festivali i cili fillon sot në Kosovë, shkruan Gazeta10.

Në SunnyHill krahas Lipës do të performojnë edhe disa artistë të tjerë të famshëm.

Dje, përmes një njoftimi SunnyHill ka bërë të ditur edhe disa rregulla të cilat pjesëmarrësit duhet t’i plotësojnë.

Është paralajmruar për kontroll të sigurisë si dhe për moslejimin e hyrjes me disa gjësende.

Dua Lipa përmes një postimi ka sjellur pak atmosferë nga Gërmia, vendi ku edhe do të mbahet ky festival. / Gazeta10.

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë