Gazeta10

Dua Lipës i dhurohet një çifteli nga Fatmir Makolli 

Rapsodi i njohur shqiptar, Fatmir Makolli, këto ditë ka pasur fatin ta takojë yllin botëror, Dua Lipën, raporton Gazeta10.

Gjatë takimit me shqiptaren e famshme, Makolli i ka dhuruar asaj një çifteli, të cilën do ta ketë kujtim si bartëse e vlerave muzikore.

Në disa fotografi të publikuara në rrjetin social Facebook, rapsodi shqiptar nuk ka hezituar që të ndajë emocionet e tij nga takimi me artisten e famshme.

“Rastisi që në ditëlindjen time, të kem edhe një privilegj dhe kënaqësi që në lokalet e Hotelit Swiss Diamond, yllit botëror të muzikës, Dua Lipa, t’i dhuroj një çifteli”, ka shkruar ai në Facebook.

Po ashtu, edhe Dua shihet e lumtur që ka pranuar një dhuratë të tillë nga rapsodi i njohur shqiptar. /Gazeta10/

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë