Gazeta10

“Duam që Cancelo dhe Felix të qëndrojnë”, presidenti siguron: I do edhe Flick

Joan Laporta, president i Barcelonës, dha një konferencë për shtypin duke premtuar se do t’i përgjigjej gjithçkaje. Një nga pyetjet lidhej me të ardhmen e João Félix dhe João Cancelo. Laporta konfirmoi:

“Ne duam që ata të vazhdojnë edhe për një sezon tjetër. Deco po punon dhe ne e dimë se Flick beson se ata mund të jenë të rëndësishëm. Ai ka menduar për ta kur ishte te Bayerni. Angazhimi ndaj La Masias është i pakushtëzuar. Flick ka investuar tashmë në formacionin e Bayernit, edhe kur ishte në Gjermani.

Do të takojë Lamine Yamal, Balde, Gavi, Pau Cubarsí, Fermín, Héctor Fort, Araújo, Pedri… Do të punojë me të rinj me një të ardhme të madhe, të përforcuar nga të tjerë si De Jong, Gundogan, Leëandoëski. Ai është shumë i motivuar për të marrë maksimumin nga skuadra”, tha presidenti i “blaugranave”.

NË FOKUS

Përplasen ‘keq’ Ahmet-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Përplasen ‘keq’ Ahmeti-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Screenshot_15-1
Gani Germia jep deklaratën e fortë për ish menaxherin: Ai nuk është burrë hiq, ka 24 orë kohë për me e prish kontratën
LAJMI-I-FUNDIT
Aksident i rëndë, BMW ndahet në gjysmë (Pamje)
xhamia-600x330-1
E rëndë: Vdes në moshën 36 vjeçare hoxha Ekrem Kodraliu
ndii
NDI mohon se sondazhi për rënditjen e partive politike i publikuar sot në disa media është i tyre
hjg
“E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi në polici i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare
111
Ish menaxheri pengon rikthimin e Taynës, ia “bllokon” këngën e re në YouTube
arbeni
Arben Ahmeti dhe Gani Geci sqarohen pas degradimit në debat- deklaratat e plota të tyre