Gazeta10

“Duro”, Fifi ka një mesazh për fansat e saj

Këngëtarja kosovare Filloreta Raçi, e njohur si Fifi, përpos me projekte muzikore, është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Fotografisë së fundit të publikuar, ajo ia ka bashkuar edhe një shkrim, si mesazh për fansat e saj, duke  thënë që çdo gjë e ka kohën e saj.

“Gjithçka e ka kohën e vet, duro”, ka shkruar Fifi në Instagramin e saj.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?