Gazeta10

Durrësi i ‘thatë’, Sali Berisha publikon pamje të plazhit të boshatisur

Bregdeti shqiptar duket nuk po vizitohet në numër të madh këtë sezon verore.

Kjo dëshmohet edhe në videon e publikuar nga ish-kryeministri, Sali Berisha.

“Ky ishte sot Durrësi në ora 12:00”, ka shkruar ai.

Ndryshe, edhe mediat në Kosovë (raporto 24) kanë publikuar dje pamje të ngjashme.

NË FOKUS

askk
Ky është numri i banorëve për secilën komunë të Kosovës
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
vdess
Vdes aktori i njohur në moshën 46 vjeçare, dyshohet se shkaktar ishte nxehtësia
drita
Vdes aktorja e humorit Drita Duraku
faton
“Më është bërë zullum”- Faton Hajrizi shfaqet me një video, tregon arsyen e arratisjes nga burgu i Smrekonicës
faton
Faton Hajrizi lajmërohet sërish nga arratia, Sveçlës ia shan mbiemrin dhe i vë bast: Kurrë nuk mundesh me më kapë
ylli
Zbulohet vajza misterioze në krah të Ylli Limanit
vd
Vdes e reja nga Prishtina, vuante nga një sëmundje e rëndë