Gazeta10

Dy javë para finales: Çka pritet të ndodhë sonte në “Prime” të Big Brother VIP Kosova?

Dy javë para finales, tensioni në shtëpi vërehet çdoherë e më shumë.

Të tjera raporte po vihen në pikëpyetje.

Sfidat e “Vëllait të Madh” ia kanë sprovuar banorët seriozisht.

Kush largohet nga një prej nominimeve më të forta deri më tani?

Rrëfimi i Blerandos dhe një surprizë pas tre muajsh.

Këto dhe shumë të tjera mund t’i ndiqni sonte nga ora 21:00 në ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur