Gazeta10

E quajti Luizin “shtazë”, Kiara i reagon ashpër Amosit

Gjatë sfidës së rezistencës, Luizi dhe Armaldo gjetën një “rrugë alternative” për të kryer nevojat e tyre personale.

Ata urinuan para të gjithëve, duke u mbuluar me një batanije duke qenë se ishin në lojë dhe nuk lëviznin dot.

Kështu u duk në fillim, por më pas Luizi i tregoi vetëm Kiarës se në fakt ai nuk e kishte bërë atë veprim dhe gjithçka kishte qenë një provokim.

Duke mos e ditur këtë Amosit i është dukur shumë i ulët, aq sa e ka barazuar me një sjellje kafshërore.

“Kushdo që urinon dhe e bën atë gjë në sy të të gjithëve, reflekton sjelljen e një kafshe. Ka diçka që e diferencon njeriun nga kafsha dhe kjo është llogjika,”-u shpreh aktori.

Në këtë debat ka ndërhyrë edhe Kiara Tito e cila është shprehur se sado jo dakord të jetë me veprimin e Luizit, nuk duhet ofenduar. Madje e quajti Amosin fallco, pasi sipas saj ai po krijon debat kot për të rënë në sy.

“Edhe unë nuk jam dakord me atë që bëri Luizi, ama nuk i thashë asnjë lloj gjëje, sepse është e drejta e tij të zgjedhë ta bëjë lojën si ta dojë ai. Jo për ta mbrojtur, se edhe unë vetë nuk do ta kisha bërë atë gjë. Po ti çne u zgjove që pas ditës që këto të thanë futu në lojë. Më shqetëson fakti që je shumë fallco,”-tha Kiara./Gazeta10

NË FOKUS

bruno
Bruno plas 'bombën': Të gjithë banorët në Big Brother Vip Kosova, janë paguar
plagosje
Këta janë dy personat e plagosur sonte në Prishtinë
foto
Dalin pamjet e vjedhjes së makinës së kosovarit në Tale të Lezhës në vitin 2020 (VIDEO)
336590720_790074042536912_216558726298789015_n
Xhaka shënon gol në Serbi ndaj Bjellorusisë (VIDEO)
Screen Shot 2023-03-29 at 6.12
EKSKLUZIVE: Skena politike në ethe, vendimi i Kushtetueses mund ta rrëzojë presidenten
337527776_571608834975762_7782847739163049324_n
“Statuja e Skënderbeut do vendoset në Zvicër”, skulptori zbulon kush e porositi
USHTA1679844550
Pamje të rënda, si po digjen rusët brenda llogoreve në Ukrainë
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic