Gazeta10

E zuri parkingun e personave me aftësi të kufizuara, dënohet Don Xhoni

Rep-artisti i njohur Don Xhon përmes një deklarate në Instagramin e tij ka ka treguar se është dënuar nga Policia e Kosovës për shkak se veturën e tij e kishte parkuar në hapësirën e cila dedikohet për personat me aftësi të kufizuara.

E për këtë Don Xhon ka thënë se nuk ka qenë e qëllimshme madje as nuk e ka parë që një zonë e tillë është e dedikuar për personat me aftësi të kufizuara.

Gjithashtu reperi ka treguar se është gjobitur edhe nga Policia e Kosovës dhe se atyre u jep të drejtë për një gjobë të tillë.

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë