Gazeta10

Egla Ceno nuk është përjashtuar nga shtëpia e BBV? Këto pamje kanë ngjallë shumë dyshime

Egla Ceno u skualifikua ditën e djeshme (e diel) nga Big Brother VIP Albania 3.

Një ‘zarf i zi’ mbërriti në shtëpi, në të cilin thuhej se aktorja u përjashtua për shkak të rastit të fundit me Meriton Mjekiqin si dhe për ofendimet që ka bërë këto kohë.

Megjithatë, një ‘promo’ e publikuar në faqen zyrtare të Big Brother tregon se ajo ndodhet ende në shtëpi.

Videoja, që u shpërnda në Instagram, mori reagime menjëherë nga ndjekësit e këtij formati.

Shumë besuan se ishte gënjeshtër dhe se do të rikthehet sërish në shtëpinë e famshme.

Veprimet e Eglës në këtë insert duken të dyshimta, në një ambient tërësisht të ri.

“Unë jam Ok”, ka shkruar ajo në tokë.

Sidoqoftë, pritet të shihet se çfarë do të ndodhë të martën gjatë spektaklit.

NË FOKUS

valonn
Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në Ferizaj
gruaja
Vrasja e gruas në Pejë nga burri i saj, detajet e fundit nga rasti tragjik
vrasja-576x360-1
Vrasja në Pejë, reagojnë nga komuna: Gjyljeta punonte qe 20 vjet si asistente e stomatologut
1-55-600x360-1
Një grua sulmon dhe rrah keq një grua tjetër në Prishtinë, arrestohet brenda pak minutave
akil
“Akil Gjakova është në arrati”, avokatja e gruas së tij jep detaje për divorcin e dhunshëm
850x600_ilustrim-shiriti-i-ndalimit-policia-e-kosoves-foto-Ridvan-Slivova-3-780x439-11619711563
Zbulohet identiteti i gruas që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Ferizaj
IMG_5024
Aksidenti tragjik në Leposaviq, këta janë personat që mbetën të vdekur
436305588_836502955177305_7501723294438286291_n
"Pse ta mori jeten Edi qe aq shume e mbrojte dhe e dashte"-Vrasja e gruas në Pejë, reagon njëri nga familjarët