Gazeta10

Elita dhe Gjiko nisin pushimet në Afrikë, sjellin imzhet me të bukura nga atje

Elita Rudi është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo është bërë akoma me e njohur pas lidhjes së tij me reperin e njohur, Gjikon, raporton gazeta10.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Moderatorja se fumdi ka nisur pushimet me familjen e saj në Afrikë.

 Nga atje ka publikuar disa imazhe ku shfaq linjat e saj turpore në top formë.

Se bashku me Gjikon, Elita po i shijon këto pushimë në kontintentin afrikan. /Gazeta10/

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur