Gazeta10

Elvana Gjata ia uron ditëlindjen babait nga Sunny Hill

Këngëtarja e famshme shqiptare, Elvana Gjata, ia ka uruar ditëlindjen babit të saj gjatë performancës në Sunny Hill, njofton Gazeta10.

Elvana Gjata dje ka qenë pjesë e festivalit Sunny Hill ku ka performuar së bashku me yllin botëror, Dua Lipa, si dhe Kidës.

“Të dua babi. Gëzuar ditëlindjen” dëgjohet duke thënë këngëtarja në video.

“Gëzuar ditëlindjen Babi! Je më i shtrenjti im”, ka shkruar Gjata në llogarinë e saj në Facebook.

Sunny Hill vazhdon edhe sot deri më datën 7 gusht. / Gazeta10

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë