Gazeta10

“F… Nato”, serbët me parulla proruse në Zveçan

KFOR’i në Zveçan, serbët me parulla proruse “F… Nato”.

Një pankartë me “F*** NATO” është vendosur pranë një rruge në Zveçan, aty ku po qëndron KFOR-i.

Ndonëse KFOR kujdeset për sigurinë e qytetarëve atje, persona të pandërgjegjshëm kanë vendosur pankartë duke sharë NATO-n.

Pankarta ka marrë fokusin e fotografisë, teksa në prapavijë ndodhet KFOR-i.

NË FOKUS

safete
E keni menduar me të re, ja sa vjet po i bën sot Safete Mustafa!
lir
Avokati kosovar ngre dyshimet e para rreth vrasjes së Liridona Murselit: Po ngjanë më shumë e planifikuar, e jo grabitje
gani
Sabit Geci amanet familjes: Këta dy hoxhallarë dua të më varrosin kur të vdes
naim murseli
“Dy ditë besë” - Familja Ademaj i jep besë familjes Murseli
Screenshot 2023-11-28 at 10.47
VIDEO: Dhunë shtazarake ndaj një burri nga tre persona në Prizren (Pamje +18)
Screenshot 2023-11-30 205524
Visar Duriqi: Grupi që kreu grabitjen në Suharekë është një grup i organizuar kriminal
liridonaa
Familja e Naim Murselit anulon të pamën për Liridona Murselin
407385529_222349917549408_8629165754259080005_n
Naim Murseli dhe Liridona që u vra pardje, kishin aplikuar për divorc në vitin 2019, por çështja s’kishte marrë epilog