Gazeta10

Ganimete Musliu takon Muriqin: Bisha e fushës së blertë

Deputetja nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu është takuar me futbollistin e Kosovës, Vedat Muriqin.

Musliu ka publikuar disa fotografi me sulmuesin kosovar, teksa thuri lavde për yllin e Mallorcas.

“Ky djalë ja ka arritur ti fitoj zemrat e shqiptarëve. Bisha e fushës se blertë #vedatmuriqi. FALEMINDERIT, për emocionet qe na i dhuron dhe bënë qe zemrat e shqiptarëve të rrahin fuqishem! Suksese Kombëtares tonë sonte! Paqit FAT!”, shkroi Musliu në llogarinë e saj në Facebook.

Përndryshe, Kosova përballet sonte me Izraelin në stadiumin “Fadil Vokrri” nga ora 20:45, ndeshje kjo që i përket kualifikimeve për Kampionatin Evropian.

NË FOKUS

safete
E keni menduar me të re, ja sa vjet po i bën sot Safete Mustafa!
gani
Sabit Geci amanet familjes: Këta dy hoxhallarë dua të më varrosin kur të vdes
Screenshot 2023-11-28 at 10.47
VIDEO: Dhunë shtazarake ndaj një burri nga tre persona në Prizren (Pamje +18)
lir
Avokati kosovar ngre dyshimet e para rreth vrasjes së Liridona Murselit: Po ngjanë më shumë e planifikuar, e jo grabitje
saraa
Pas ndarjes nga Ledri, Sara “lazdrohet” duke u shfaqur në Instagram komplet e zhveshur
f12ab16a-8644-4120-a6d5-8e029a3a40e1
Skandal në Big Brother:Buci ia prek të pasmet Santianës
alba-vukaj-69555
Del fotoja, kështu dukej Alba e BBVK2 para ndërhyrjeve estetike (FOTO)
vesa
Pas largimit nga 'BBVK', nuk do të besoni ku ka përfunduar Vesa