Gazeta10

Gashi: Po të ishte një kundërshtar tjetër, Kosova do të pësonte thellë

Redaktori i sportit në Kanal10, Lorik Gashi, në emisionin informativ “Prime Time”, ka thënë se kemi pritur një paraqitje më të mirë pas asaj ndaj Rumanisë.

Ai tutje tha se e kemi pa një 25 minutësh që Bjellorusia na ka dominuar.

“Me pas qenë dikush tjetër kishim pësu shumë më keq”, tha Gashi.

Ai tutje komentoi një deklaratë të Amir Rrahmanit pas ndeshjes i cili ka thënë se shumë gjëra nuk po shkojnë dhe duhet të ndryshohen.

“Ky vetëm lider nuk është”, tha Batatina. Sipas tij ai mendon që ka qenë futbollist dhe mund të jetë trajner por jo nuk nuk shkon.

Kosova humbi 2-1 ndaj Bjellorusisë, duke regjistruar disfatën e parë në grupin I të eliminatoreve të Euro 2024.

NË FOKUS

gresa
Gresa Behluli flet për gjendjen shëndetësore të babait të saj që u godit nga një veturë
shkurtja hajrushi
Burri i Shkurte Fejzës goditet nga një veturë
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
hajrush shkurte
Spitali i Prizrenit deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të burrit të Shkurte Fejzes
gresa
Gresa Behluli del me një njoftim të rëndësishëm pasi babai i saj u godit nga një veturë
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat