Gazeta10

“Gjallë e kemi UÇK-në e Adem Jasharin – Xhafer Ahmetaj këndon live këngën që u bë virale gjatë sulmit në veri

Në emisionin “Gallatë”, me Arben Ahmetin, rapsodi i njohur Xhafer Ahmetaj ka kënduar live këngën virale kushtuar dëshmorëve të Dukagjinit, këngë kjo e cila është bërë virale ditëve të fundit pas sulmit të terroristëve serb në veri.

Pas interpretimit live këngëtari Ahmetaj shprehu emocionet që kishte pasi pa videon e policëve të Njësisë Speciale duke e dëgjuar këngën e tij gjatë rrugës për veri, në ditën e sulmit terrorist nga serbët.

Ahmetaj tha që pasi pa videon që ishte publikuar nga Kanal 10 u befasuar dhe mori shumë telefonata nga miqtë e tij. /Gazeta10/

NË FOKUS

safete
E keni menduar me të re, ja sa vjet po i bën sot Safete Mustafa!
lir
Avokati kosovar ngre dyshimet e para rreth vrasjes së Liridona Murselit: Po ngjanë më shumë e planifikuar, e jo grabitje
gani
Sabit Geci amanet familjes: Këta dy hoxhallarë dua të më varrosin kur të vdes
Screenshot 2023-11-28 at 10.47
VIDEO: Dhunë shtazarake ndaj një burri nga tre persona në Prizren (Pamje +18)
Screenshot 2023-11-30 205524
Visar Duriqi: Grupi që kreu grabitjen në Suharekë është një grup i organizuar kriminal
saraa
Pas ndarjes nga Ledri, Sara “lazdrohet” duke u shfaqur në Instagram komplet e zhveshur
f12ab16a-8644-4120-a6d5-8e029a3a40e1
Skandal në Big Brother:Buci ia prek të pasmet Santianës
Sadiku
Sadiku: I vrari kishte qëndruar në shtëpi bashkë me fëmijët në Arbëri para neutralizimit