Gazeta10

“Hashim Thaçi e Isa Mustafa, naiv” – Deklarata e Spahiut nervozon Berishën

Në emisioni “Politiko” sot është diskutuar për deklaratat e kryeminstrit Kurti të cilat ai I ka thënë sot ne një konferencë për media për këto deklarata ka reguar edhe shumë deputet të ndryshëm.

Gjatë një debate të ndodhur në studio Nexhmedin Spahiu komentatori i politikos ka cilësuar naivë ish-presidentin Hashim Thaçi dhe Isa Mustafën.

 Dhë për këtë ka reguar i nervozuar gazetari Ridvan Berisha.

“Hashim Thaçit po i thu naivë a e Isa Mustafës, mos të lutem  a je tu e dit qa je tu fol, je tu fol për me marr naj duartrokitje për mesazhe të facebookut a, a çka je tu fol kot më fal që po të thom, je tu e deviju argumentin themelor”, ka thënë ai

Për më shumë ndiqni videon më poshtë:

NË FOKUS

384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
382573520_654878606427125_4014125398153449515_n (1)
Përfundon me sukses aksioni i njësive speciale në pronat e Radojçiqit, çka konfiskoi policia? (FOTO)
IMG_4521
Këngëtari shqiptar pozon me Ivica Daçiqin në Aeroportin e Beogradit
LAJMI-I-FUNDIT (1)
Aksion i madh i Policisë në veri – Njësia Speciale futet në villën e Milan Radojiçiq
IMG_4463
Pamje nga sekuestrimi i automjeteve luksoze të Radojiçiqit (VIDEO)
1696157084_turqi
Publikohet momenti kur sulmuesi terrorist del nga vetura dhe shpërthen bombën në Turqi (VIDEO)
Ahmetaj
"Gjallë e kemi UÇK-në e Adem Jasharin - Xhafer Ahmetaj këndon live këngën që u bë virale gjatë sulmit në veri